ANA SAYFA

Bizi Arayın: (374).254-1000 / 8300 veya Bölüm Sekreterlikleri için Tıklayın   Son Haberler 

 • Kayıt

FAKÜLTEMİZ HAKKINDA BAZI BİLGİLER

Anabilim Dalı Başkanı

1975 yılında Sakarya'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesine girmeye hak kazandı. 1999 yılında mezun olup aynı yıl Selçuk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı. 2003 yılında "Farklı kök kanal patlarının apikal sızıntısının bilgisayarlı sıvı filtrasyon yöntemi ile değerlendirilmesi ve kanal patlarının kök kanal dentini ile olan bağlantılarının push-out tekniği ve SEM ile incelenmesi" başlıklı doktora tezini tamamladı. 2005 yılında Yardımcı Doçent ünvanı aldı. 2006-2007 yılları arasında GATA-Haydarpaşa Eğitim Araştırma Hastanesinde askerlik görevini tamamladı. 2010 yılında Doçent, 2015 yılında ise Profesör ünvanlarını aldı. 2010 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Dişhekimliği Fakültesi, Restoratif Tedavi ve Endodonti Anabilim Dalı'nda Anabilim Dalı Başkanı olarak göreve başladı. Şu anda Endodonti Anabilim Dalında Anabilim Dalı Başkanı olarak çalışmaya devam etmektedir. Microsoft Office uygulamaları ve makro tasarımı, Visual Basic ve Borland Delphi görsel programlama dilleri ve ayrıca web tasarımları ile orta düzey kullanıcı olarak ilgilenmektedir. Ulusal ve uluslararası yayın, sözlü ve poster bildirilerinin yanısıra 1 adet araştırma ve 2 adet poster birincilik ödülleri de bulunmaktadır. 2005-2007 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisinin editör yardımclığı görevini yapan Prof. Dr. Hasan Oruçoğlu, 2007 yılından beri de uluslararası dişhekimliği dergisi olan European Journal of Dentistry isimli derginin editör yardımcılığını da yapmaktadır.

Özgeçmiş ve Eserlerini Görmek için Tıklayınız!

Öğretim Üyesi

1980 yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta ve lise dönemini Sivas’ta tamamladıktan sonra 1998 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesine girmeye hak kazandı. 2003 yılında mezun olup aynı yıl Cumhuriyet Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı.
2008 yılında “SODYUM HİPOKLORİT, KLORHEKSİDİN VE PROPOLİS İÇERİKLİ SOLUSYONLARIN POTASYUM TİTANYUM FOSFAT LAZER İLE BİRLİKTE KULLANIMLARININ DÖRT FARKLI MİKROORGANİZMA ÜZERİNE ETKİNLİKLERİNİN İNCELENMESİ” başlıklı doktora tezini tamamladı. 2009 yılında üniversitedeki işinden ayrıldı ve Ankara Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde uzman diş hekimi olarak çalışmaya başladı. 2011 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Dişhekimliği Fakültesi, Endodonti Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak göreve başladı. Halen aynı Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak çalışmaya devam etmektedir.

Özgeçmiş ve Eserlerini Görmek için Tıklayınız!

Araştırma Görevlisi

Henüz Bilgi Girilmedi

Özgeçmiş ve Eserlerini Görmek için Tıklayınız!

 

 

Adı Soyadı

Dahili Numarası

Arş. Grv. Eray ALKAN 8450-8459
     
Arş. Grv. Zuhal ULUSOY 8450-8459
     
Arş. Grv. Deniz ÖNAL 8450-8459
     

Arş. Grv. Özge GÜNGÖR

8450-8459

 

 
 • Kolay İletişim Bilgileri AİBÜ Gölköy Kampüsü, BoluAbant İzzet Baysal Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Gölköy Kampüsü, BOLU
  Google Haritası AİBÜ Gölköy Kampüsü, Bolu
  Google haritasını görmek için resme veya linke tıklayınız.
   
 • İlk defa gelecek hastalarımız Yanınızda getirmeniz gereken evraklar; Kimlik belgesi (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, evlenme cüzdanı, pasaport vb.) ile hasta kabul birimimize başvurmanız yeterli olacaktır.
  Randevusuna gelecek hastalarımız Yanınızda getirmeniz gereken evraklar; Kimlik belgesi, randevu kartınız ile Fakültemizce size verilen hasta tanıtım kartınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir.
   
 • Çalışma saatlerimiz Aksi belirtilmedikçe; Fakültemizde hafta içi hergün (resmi, idari ve bayram tatilleri hariç) 08:00-17:00 arasında klinik ve öğrenci eğitim hizmetleri verilmektedir.
  Eğitim ve Klinik Hizmetlerimiz

  Yeni Fakülte binamız, 18.500 metrekare kapalı alana sahip olup, fakülte binamızda lisans ve uzmanlık eğitimlerinin yanısıra tüm hastalara klinik hizmetleri de verilmektedir. Ayrıntılı modern klinik hizmetlerini incelemek için lütfen <Modern Tedavi Hizmetleri> sayfamızı ziyaret ediniz

   

ONLİNE RANDEVU

Fakültemizde Endodonti (Kanal Tedavisi), Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) ve Restoratif Diş Tedavisi (Dolgu) Ana Bilim Dalları'na ait randevular aylık olarak bir sonraki ay için internet üzerinden verilecektir. Aylık randevularda doktor sayıları göz önünde bulundurularak belirli sayıda hastaya randevu verilebileceğinden dolayı, belirlenen hasta sayısına ulaşıldıktan sonra online randevu sistemi kapatılıp hastaların randevu almaları için bir sonraki ay yeniden kullanımına açılmaktadır.
 
 

ÜNİVERSİTE ve FAKÜLTEMİZ

Türkiye'nin iki metropolü olan Ankara ve İstanbul şehirlerinin arasında doğal güzelliklerle çevrili, ülkemizin en seçkin üniversitelerinden biri olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi 3 Temmuz 1992 tarihinde kurulmuştur.
 
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültemizde Öğretim Elemanları ve öğrencilerle beraber gerçekleştirilen sosyal, kültürel ve bilimsel aktivitelerle hayat bir başka güzeldir. 

KİMLER ONLİNE

20 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

HASTA BİLGİLENDİRME

Fakültemizde Pedodonti (Çocuk), Endodonti (Kanal) ve Tedavi (Dolgu) Ana Bilim Dalları'na ait randevular aylık olarak bir sonraki ay için internet üzerinden verilecektir. Aylık randevularda doktor sayıları göz önünde bulundurularak belirli sayıda hastaya randevu verilebileceğinden dolayı, belirlenen hasta sayısına ulaşıldıktan sonra online randevu sistemi kapatılıp hastaların randevu almaları için bir sonraki ay yeniden kullanımına açılmaktadır.

Online Randevu almak için lütfen tıklayınız.

S5 Box